Službene WEB stranice

Realizacija nekih projekata u 2023.godini

Krajem 2023.godine izrealizirali smo dva projekta, to su nabavka svečanih vatrogasnih uniformi za naše aktivne članove te izgradnja i uređenje sanitarnog čvora u prizemlju DVD-a. Ove hvale vrijedne projekte uspjeli smo izrelizirati javljanjem na javni poziva za ostvarivanje prava na financiranje kulturnih, socijalnih, humanitarnih, vjerskih, obrazovnih, braniteljskih te programa i projekata civilne zaštite udruga i drugih neprofitnih organizacija Zagrebačke županije. Za program svečanih odijela odobren nam je iznos od 1.170,00eura dok smo za program izgradnje i uređenja sanitarnog čvora pridobili sredstva u iznosu od 1.620,00eura. Samu izvedbu projekta sanitarnog čvora izvršila je nekolicina članova DVD-a Krašić na čemu im od srca zahvaljujemo.